JAK ZABRÁNÍTE BOLESTEM KLOUBŮ, ABY VÁM NIČILY ŽIVOT

Klouby vás můžou bolet už v 53 letech anebo Vám budou skvěle a bezbolestně sloužit i v osmdesáti. Obojí je možné - volba je na Vás.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

     Následující slova vás nepotěší, ale poslechněte si je, dokud je čas. Protože pokud jde o klouby, tak si většinou  neuvědomujeme nebo nechceme uvědomit, že jednou budeme muset řešit jeden velký problém. A tím jsou následky jejich přirozeného stárnutí.

Nikdo tomu neuteče a potká to každého z nás. Bohužel to mnoha lidem dojde, až když je pozdě. I teď, když čtete tyto řádky, tak na vašich kloubech neúprosně pracuje zub času. Kolem padesáti pak už má s bolavými klouby problémy kdekdo. A jak jste na tom vy? 

Naštěstí pro vás máme skvělé řešení. Před tím se ale podívejte, v čem všem vás dokážou bolavé klouby doslova paralyzovat.  Přečtěte si to. Je dobré o tom vědět. Bohužel, málokdo si konkrétní dopady bolestí kloubů uvědomuje .  

ČÍM OHROZÍ BOLAVÉ KLOUBY VÁŠ BĚŽNÝ ŽIVOT?

To, že je bolest kloubů pěkně nepříjemná záležitost, to je jasná věc. O tom se nemusí moc přemýšlet. Málokdo už si ale uvědomuje, jaké jsou její konkrétní dopady na váš každodenní život, ze kterého vás může úplně vyřadit. Věřili byste tomu?

Zkuste si představit, že vám najednou začnou dělat problémy běžné  každodenní činnosti, které zvládá malé dítě. Možná to někteří z vás už prožíváte anebo vás to teprve čeká, jestliže proti tomu nic nepodniknete.

 • Chcete vstát z křesla či postele a bolí vás při tom záda, kyčle nebo kolena?    A cítíte ztuhlost snad ve všech kloubech? Tak už v tom lítáte taky.
 • Chcete se sehnout, abyste si obuli boty a zavázali tkaničky a ono to nejde bez bolestivé grimasy?
 • Nesete domů nákup a čekají vás schody? A vy trnete hrůzou, jak je s bolavými koleny zvládnete?
 • A co váš spánek? Není nic horšího než když se kvůli bolestem pořádně ani nevyspíte. Budete se převalovat na posteli a hledat vhodnou polohu, kdy klouby bolí nejméně. Věřte mi, že je to hodně nepříjemné. Zažil jsem to. Jak budete po takové noci druhý den fit, to snad ani dodávat nemusím.
 • Tohle všechno se časem projeví i v zaměstnání, kde se díky bolavým kloubům sníží vaše výkonnost a váš šéf okamžitě zbystří pozornost. A jestli s ním nemáte zrovna dobré vztahy, tak pán bůh s vámi, protože nejspíš hodně rychle začne hledat náhradu.
 • Když se bolavé klouby nijak neřeší, tak to může vést až k operaci,  kdy se postižený kloub musí vyměnit za umělý. Ten ale není na věky. Má svoji životnost a za čas se musí vyměnit taky.
 • Nakonec se nebudete moci věnovat ani svým koníčkům spojených s pohybem, které tolik milujete a při kterých si vždycky skvěle odpočinete.

Jak se vám tahle perspektiva líbí? Je to síla co? Já vím, zní to drsně. Já si to ale nevymyslel a už vůbec není smyslem vás strašit. Ale věřte, že uvedené skutečnosti nejsou nijak nadsazené. Tohle se zkrátka děje a taková je realita. Na vás jen je, jestli to necháte dojít až tak daleko.

Já věřím, že ne. Proto taky čtete tyto řádky. Tím zároveň dokazujete, že jste na úrovni, a že patříte mezi inteligentní, moderně smýšlející lidi, kteří si uvědomují, že je lepší zmíněná rizika řešit ještě před tím, než na ně skutečně dojde.

Nevím, jak jste na tom vy, ale jestli už pociťujete některý z výše uvedených příznaků nebo se chcete v budoucnosti vyhnout popisovaným důsledkům, tak je na čase s tím něco začít dělat.

Dobrá zpráva je, že dnes máte nesrovnatelně lepší možnosti, jak s bolestmi kloubů zatočit, když už přijdou, nebo jak jim předejít, jestliže vás ještě nepotkaly. A kdy jindy s tím začít, když ne teď!. Pozdě není nikdy.  

Proto se vás ptám. Co kdybyste měli v ruce nástroj, jak se těmto hrůzám vysmát? ... máme pro vás řešení, které pomohlo už více jak deseti tisícům lidí? Chcete ho znát? Tak čtěte dál.

VÍTE CO POMŮŽE VAŠIM KLOUBŮM NEJVÍCE?

Nejvíce jim prospívá dostatek pohybu a správné stravovací návyky.... Teď si říkáte, co to tady ten chlap plácá. To ví přece každý, je to jasný jak facka a neříká tím nic převratného. Tak proč to tady vůbec vykládá, jako kdyby znovu objevil Ameriku?

Ano, máte pravdu, každý to ví. Ale ruku na srdce. Když je to tak jasný, tak kolik lidí v oblasti stravy či pohybu pro své klouby taky skutečně něco dělá? … Už vás slyším: „No jo, jemu se to žvaní, kde já mám na víc pohybu brát čas?  Měnit stravovací návyky se mi taky nechce. A držet dietu? … No to už vůbec ne?“

Jestli si říkáte přesně tohle a z různých (i když třeba pochopitelných) důvodů nepomáháte vylepšit kondici vašich kloubů správnými stravovacími návyky ani pohybem, tak vám zbývají jen dvě možnosti:

1.      Vykašlat se na kondici a osud svých kloubů úplně a čekat, až vám jejich bolesti začnou ničit život. A že k tomu jednou dojde, na to vemte jed. .... Tohle asi nebude ta správná cesta

2.     ANEBO jim pomůžete dostat se do kondice aspoň vhodnou výživou, kdy jim budete přímo dodávat ty správné a potřebné účinné látky, které je regenerují, ozdravují a posilují. Tím si zajistíte jejich skvělé a bezbolestné fungování do vysokého věku. A to už za to přece stojí, ne? Co vy na to?

Smyslem správné kloubní výživy je pomoci zachovat zdravou a regenerovat poškozenou kloubní chrupavku. Ta musí zůstat pružná, pevná a elastická proto, aby kloubům zajistila neomezený a hlavně bezbolestný pohyb.

Bolesti kloubů totiž začínají právě poškozením chrupavky, po kterém následuje zánět kloubní kosti a ten někdy až nesnesitelně bolí.

A právě tady vám může pomoci správná kloubní výživa. Ale pozor! Není výživa jako výživa. Každá má totiž jiné složení i účinnost. Jsou i takové, které vaším organizmem jenom prosviští bez výraznějšího efektu. 

Kloubních výživ najdete na našem trhu stovky a každá bude tvrdit, že je nejlepší. Podle čeho si ale vyberete „tu pravou“, která opravdu za něco stojí? Inspiraci najdete, když si v následujícím bloku přečtete "4 DOPORUČENÍ, KTERÉ VÁM PRODÁVAJÍCÍ NEPROZRADÍ."

  4 DOPORUČENÍ, KTERÉ VÁM PRODÁVAJÍCÍ NEPROZRADÍ

1. ZAMĚŘTE SE NA TO, ABY VÝŽIVA OBSAHOVALA VÍCE ÚČINNÝCH LÁTEK NAJEDNOU

Jejich účinky se totiž vzájemně násobí a to zvyšuje i celkovou účinnost kloubní výživy. Nejosvědčenější a v kloubní výživě nejpoužívanější účinné látky jsou: hydrolyzovaný kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM

Vyhněte se výživám, které obsahují jen jednu účinnou látkou. Sice neublíží, ale moc nepomůžou. Je to podobné, jako když chcete postavit dům a koupíte si jen cihly. Bez zedníka a míchačky toho taky moc neuděláte. Když bude výživa navíc obsahovat i důležité minerály a vitamíny, tak bude ještě účinnější a vy tím jen získáte.

2. KLOUBNÍ VÝŽIVU POTŘEBUJETE UŽÍVAT MINIMÁLNĚ 2 MĚSÍCE

Proč? To je totiž minimální doba, po kterou je nutné kloubní výživu užívat, než se s ní dodané látky dostanou, usadí a zabudují na patřičných místech ve vašich kloubech v dostatečném množství. 

To se týká všech kloubních výživ bez výjimky. Můžou za to přirozené biologické pochody v našem těle. Ty jsou nastaveny přírodou a z toho musíme vycházet. Tohle jsem si nevycucal z prstu, ale je to známo na základě výzkumů v oblasti biologie, farmacie a medicíny. 

První pozitivní účinky užívání kloubní výživy můžou vnímavější lidé pociťovat už po dvou, třech týdnech. Požadovaného efektu ale bude stejně dosaženo zpravidla až po těch dvou měsících. Tak dlouho tento proces zkrátka trvá. Úplně nejlepší je pak dvouměsíční kúru dvakrát až třikrát ročně zopakovat. 

3. NENECHTE SE ZMÁST CENOU

Automaticky neplatí, že vysoká cena znamená i vysokou kvalitu výrobku. Je to zavádějící díky marketingovým trikům reklamních agentur, které svoji práci ovládají tak mistrně, že by prodali Eskymákovi ledničku. Pokud jde ale o kvalitu propagovaného výrobku, tak často skutek utek. 

Věděli jste třeba to, že náklady na televizní reklamu u některých výrobků můžou tvořit až 50% jeho celkové ceny? To zaplatíte vy, když si ho koupíte. Spočítejte si, kolik peněz potom zbývá na to ostatní a jakou asi bude mít ten výrobek kvalitu. 

4. PŘI NÁKUPU KLOUBNÍ VÝŽIVY SE SNAŽTE ZJISTIT, JAKÁ JE JEJÍ VYUŽITELNOST

To je velmi důležité. Je potřeba si uvědomit, že každá výživa má jiné složení i jinou efektivitu využití v ní obsažených látek. A co to znamená pro vás? …. Že není nejdůležitější, jaké množství látek s kloubní výživou do těla dostanete, ale to, jaké množství vaše tělo OPRAVDU VYUŽIJE a jaké množství z něj odejde jen tak bez užitku ven. 

O tom rozhoduje to, jak výrobce dokáže všechny obsažené látky na sebe navázat a jak umí zajistit jejich správné uvolňování v organizmu. 

To znamená, aby se neuvolnily příliš rychle, kdy by jich v organizmu bylo najednou tak moc, že by je organizmus nestačil použít a velké množství by jich opustilo vaše tělo bez užitku. 

Ale taky se nesmí uvolňovat moc pomalu, kdy by se mohlo stát, že například tableta, ve které jsou účinné látky obsaženy, opustí tělo dříve, než se stačí rozpustit a látky vstřebat. Pak je výsledek stejný. 

Jinými slovy jde o to, jak dokáže výživa „zařídit“, aby se co nejvíce látek, které s ní organizmus přijme, dostalo a zabudovalo na požadovaných místech v kloubech a v celém pohybovém aparátu. A to dřív, než projdou trávící soustavou a odejdou bez užitku z těla ven. 

U většiny výrobců je to součást jejich know-how. I tady ale platí, že někteří jsou poctivější nebo šikovnější a nabízejí kvalitní výrobky, zatímco jiní to odfláknou nebo to zkrátka neumí tak dobře a pak kvalitu dohánějí předraženou reklamou. 

Věřili byste, že existují i kloubní výživy, které mají využití třeba jen 3 až 12%? Že ne? Já taky ne. No a vidíte, jsou na světě. Zákazník ale většinou o míře jejich využití nemá ani ponětí. Když si pak takovou výživu koupí, tak více jak devadesát procent obsažených látek opustí jeho tělo bez užitku. A to je docela síla, když si uvědomíte, že výrobek zaplatíte celý, bez ohledu na to, kolik ho vaše tělo opravdu použije. 

Je pravda, že neexistuje výživa, která by měla využití stoprocentní, protože ta existuje jen v teorii. Prakticky toho není možné dosáhnout. Ale výživy, u kterých využijete 60 a více procent obsažených látek, tak ty už na našem trhu najdete.

SHRNUTÍ:

Teď už tedy víte, které čtyři účinné látky se pro podporu vašich kloubů hodí nejvíce a že je výhodnější, když kloubní výživa obsahuje více než jednu. Víte taky, že vysoká cena nemusí znamenat vysokou kvalitu, a že  je třeba vyhnout se výživám, které mají nízké procento využití. V příštím bloku najdete řešení, které pomohlo s bolestmi kloubů už více jak deseti tisícům lidí. 

ZAJÍMÁ VÁS, ČÍM JSME POMOHLI ŘEŠIT BOLESTI KLOUBŮ VÍCE JAK DESETI TISÍCŮM LIDÍ?

Jestli se chcete bolestem kloubů postavit, myslím opravdu postavit , tak svým kloubům dopřejte pořádnou nálož jim prospěšných látek v podobě Artritinu Plus.

To je kloubní výživa ve formě tablet, vyrobená podle chráněné receptury novým způsobem zpracování obsažených látek, zajišťujícím jejich velmi vysoké využití. Až 95%. A to je využití naprosto bezkonkurenční!

Recepturu vymyslely podle nejnovějších vědeckých poznatků hloubavé hlavy vědců, pracujících dlouhá léta ve výzkumném ústavu potravinářském, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti

 • V ČEM JE VÝJIMEČNÝ
  Od podobně zaměřených výrobků se odlišuje nejen originálním složením, ale především naprosto unikátním, až devadesátipětiprocentním využitím obsažených látek.

  Na vylepšení kondice vašich kloubů v případě Artritinu plus tvrdě pracují všechny čtyři nejosvědčenější a ve výživě kloubů nejpoužívanější účinné látky (hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM). Ostatní kloubní výživy většinou obsahují jen některé z nich.

  Účinnost těchto látek navíc násobí široká směs vitamínů (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D, E, H) a spousta minerálních látek (železo, molybden, vápník, zinek, fosfor, mangan, měď, hořčík, selen, bór a křemík).

  Kromě nich ještě obsahuje flavonoidový komplex, který patří mezi tzv. antioxidanty. Ty zbavují vaše tělo volných radikálů způsobujících rakovinu.

  Sami vidíte, kolik složek se u ARTRITINU Plus podílí na podpoře zdravé kondice vašich kloubů.
 • ZLATÝ HŘEB - VELMI VYSOKÉ VYUŽITÍ OBSAŽENÝCH LÁTEK
  Složení ale není, i přes svou originalitu, jeho zlatým hřebem. Tím je nový typ biologické vazby minerálních látek na organický nosič, který zajišťuje naprosto bezkonkurenční, velmi vysoké využití, ve výživě obsažených látek. Až 95%. A to je vlastnost zcela unikátní, když vezmete na vědomí skutečnost, že existují i výživy s využitelností 3-12%
 • A CO TO ZNAMENÁ PRO VÁS
  Zkrátka a jednoduše, tato vazba umí naservírovat vašim kloubům obsažené látky v takové podobě, že efektivně využijete skoro celý obsah ARTRITINU Plus.

  Pro vaše klouby to znamená , že k dosažení požadovaného efektu vám stačí dodat podstatně méně účinné látky než u podobných výrobků, které mají využitelnost nižší. To pocítí pozitivně nejen vaše klouby, ale při dnešních cenách i vaše peněženka.

  Díky bezkonkurenční efektivitě Artritinu plus zapracujete na zdravotním stavu vašich kloubů takovým způsobem, že se budete moci bolestem kloubů vysmát i v době, kdy už někteří vaši vrstevníci budou chodit o holi nebo budou po operaci kyčle či kolena.

  Porovnejte uvedené vlastnosti s jinými stejně zaměřenými výrobky a sami se přesvědčíte, že se budou k této kvalitě jen těžko přibližovat. Vás ale určitě zajímá, jestli zafunguje Artritin plus i u vás, že ano? Správná otázka, proto čtěte dál.

PTÁTE SE, JESTLI TO BUDE FUNGOVAT
I U VÁS?

Jestli jste stejný smrtelník z masa a kostí jako já a tisíce dalších spokojených lidí, kteří už s touto výživou mají své zkušenosti, tak ano.

Stejná výživa musí totiž ve vašich kloubech zákonitě vyvolat i stejné biochemické procesy a ty pak logicky povedou ke stejným nebo podobným výsledkům. A vzhledem k tomu, že ARTRITIN Plus užívají i lidé ze zdravotnictví, tak na něm nejspíš něco bude. Co vy na to? Nakonec, přesvědčte se sami v níže uvedených zkušenostech zákazníků. 

Ve 40ti letech mě začaly bolet kolena. Nedříve vždy jen na několik minut a po padesátce snad stále. A to jak při pohybu, tak v klidu. Dostala jsem léky, ale ty mi způsobovaly nevolnost. Začala jsem kulhat a na delší procházky jsem mohla zapomenout. Zkoušela jsem i čínskou medicínu a homeopatii. Bohužel nic nepomohlo. Od švagrové jsem dostala právě tenhle Artritin plus s tím, že zabere nejdřív po měsíci. On ale zabral daleko dřív a švagrová tomu ani nechtěla věřit. Teď dojdu delší trasy, aniž bych pociťovala větší bolesti a jak se začnou kolena zase trochu ozývat, tak začnu brát pilulky Artritinu. A opět, je mi po nich lépe. Pilulky mne nezatěžují a nemají nepříjemný dopad na moje zažívání. Takže jsem spokojená a taky jak můžu, doporučuji svým známým tento preparát. Tak Vám za něj chci poděkovat, protože mi vrací aspoň trochu mého zdraví.
Olga KrejcarováZdravotní laborantka
Potravinový doplněk stravy Artritin Plus mi byl představen na výstavě. Zaujal mě a hlavně na něj nebyla nikde žádná vtíravá reklama. Po nějakém čase jeho užívání ustaly bolesti a zmizela boule na koleně – prý rosol. Tato skutečnost je pro mě důkazem příznivých účinků přípravku na organizmus – proto všem upřímně doporučuji.
Miroslav Brožek Důchodce
Před rokem jsem měla velké bolesti kloubů na rukou. Sousedka mi doporučila Artritin Plus, protože s ním měla sama výborné zkušenosti. Po jeho užívání jsou bolesti neporovnatelné. Jsou výrazně menší a věřím, že časem zmizí úplně.
Bohumila Svátková
 • VYUŽIJTE ARTRITIN PLUS JAKO SKVĚLÝ DÁREK
  Artritin plus můžete využít i jako užitečný dárek pro někoho blízkého, kdo kloubní výživu potřebuje a kdo ho rád využije. A řekněte sami …. co může být lepší dárek než darovat zdraví, místo různých nepotřebných věcí, které pak jen roky leží ve skříni?

ŽIJTE I VY SVŮJ ŽIVOT BEZ OMEZENÍ...


...odsuňte problémy způsobené bolestmi kloubů na druhou kolej.

Zavřete oči a zamyslete se, jaké by to bylo, věnovat se bez omezení i ve vysokém věku svým koníčkům a jiným oblíbeným činnostem.

Se zdravými klouby se v klidu vyspíte a nebudete muset v posteli hledat vhodnou polohu, kdy klouby nebolí.

Nebudete se muset bát, že vás bolavé klouby posadí na zbytek života doma na křeslo pro nemohoucnost. Budete fyzicky soběstační. A to je velká výhra, kterou si člověk často uvědomí, až když o ni přijde.

Představte si, jak jdete do lesa na houby, hrajete si s vnoučaty nebo jedete na kole za kamarádem a nemusíte se bát, že se potom nepostavíte na nohy.

Líbí se vám to? Výborně. Pak je ale potřeba tomu jít naproti. Cesta k těmto cílům začíná s první tabletou Artritinu Plus, který vám k tomu dopomůže.

Vyberte si některý z níže uvedených bonusů, který získáte jen na těchto stránkách a začněte si zajišťovat bezbolestný pohyb. 

BONUSY

Jako poděkování, že jste se mnou došli až sem, vám dávám velmi zajímavé bonusy. Zasloužíte si je, protože tím dokazujete, že patříte mezi inteligentní lidi, kteří si uvědomují, jak je důležité starat se o své zdraví VČAS, a kteří o tom nechtějí jen na věky žvanit nebo přemýšlet.

 • 1
  PRVNÍ BONUS
  První bonus je cenové zvýhodnění 200 Kč na každé dvouměsíční balení Artritinu Plus pro návštěvníky tohoto webu
 • 2
  DRUHÝ BONUS
  Druhý bonus je kromě cenového zvýhodnění 200 kč na každé balení ještě navíc poštovné zdarma při objednávce dvou a více balení. A když si vezmete, že dobírkové poštovné je dnes 145 Kč, tak to taky není k zahození. Nemám pravdu?
 • 3
  TŘETÍ BONUS
  Třetí bonus znamená, že v případě objednání 4 balení Artritinun Plus , dostanete k prvním dvěma bonusům ještě navíc 1 balení Artritinu Plus ZDARMA.
  Ano, není to vtip a jestliže si objednáte najednou 4 balení, tak vám k nim přidáme 1 balení zdarma navíc. Uhradíte tedy jen 4 a dostanete 5 balení. Opět to platí jen pro návštěvníky tohoto webu a jinde tuto exkluzívní nabídku nedostanete.

Dejte dohromady hodnotu bonusů a kvalitu ArtritinU Plus a dostanete se na opravdu zajímavé podmínky. Co vy na to? Klikněte tedy na tlačítko CHCI SI OBJEDNAT S BONUSEM a využijte bonus, který vám vyhovuje nejvíce!